rus
Кропивницкий
02:17

Ковальчук А.Л., ФЛП

юридический
г.Кировоград Комарова 50 кв 43
фактический
г.Кировоград Комарова 50 кв 43
Ковальчук Алина Леонидовна, администратор
на Флагма с 16 января 2016
+380 (66) 391-XX-XX

Деятельность

Чесні ціни на евакуатор в м. Кіровограді – терміновий виклик, транспортування автомобілів по Україні та Кіровограді
Тут ви можете дійсно дешево замовити евакуатор в Кіровограді. Послуги евакуатора технічна допомога в Кіровограді,
Автомобіль є невід’ємною частиною сучасного світу і без нього вже просто неможливо обійтися. Однак з машинами , як і з будь-якої іншої технікою , часто трапляються поломки . У таких ситуаціях ми завжди поспішаємо прийти на допомогу !
Наша компанія вже довгий час спеціалізується на наданні послуги ” евакуація автомобілів у Кіровограді” . Ми з радістю допомагаємо водіям у важку хвилину , дотримуючись при цьому всіх необхідних норм і правил евакуації. Зробити замовлення евакуатора у нашому центрі елементарно – потрібно лише зв’язатися з диспетчерами нашої компанії і пояснити їм вашу ситуацію.
Наш евакуатор в найкоротші терміни прибуде на місце ДТП або поломки, після чого кваліфіковані та досвідчені водії максимально акуратно і дбайливо завантажать авто на платформу і транспортують його на СТО , в гараж або на стоянку за вказаною вами адресою.
Ми готові здійснювати якісну і своєчасну евакуацію в Кіровограді і перевезення автомобіля 24 години на добу. За весь час існування наша служба показала себе , як надійного друга автомобілістів , які опинилися в непростій ситуації і потребують екстреної евакуації в Кіровоградській області. Ми є лідерами в наданні послуг евакуатора в м. Кіровоград
Ми також пропонуємо функцію попутного евакуатора по Україні, при якій вартість буксирування зменшується в кілька разів.
Ціни на послуги Кіровоградського евакуатора нашої компанії доступні та фіксовані . Ми гарантуємо клієнтам оперативну доставку автомобіля і комфортну поїздку для нашого клієнта .
Користуючись послугами евакуаторів нашої компанії - ви отримуєте стовідсоткову гарантію турботи про автомобіль та клієнта . Наші евакуатори в найкоротші терміни приходять на допомогу , НЕ змушуючи Вас нудитися в очікуванні .
Евакуатор дешево Кіровоград , область , регіони.
Вартість виклику евакуатора в нашій компанії є нижчою середніх цін по Кіровограді . Але найвища якість сервісу.
Сучасний спосіб евакуації транспорту
Прискорений темп сьогоднішнього міського життя досить часто супроводжується неприємними сюрпризами. Багато з них пов’язані з транспортними засобами – адже раптова поломка автомобіля в Кіровограді , аварії в Кіровограді , необхідність транспортувати машину за певною адресою відбуваються досить часто і вимагають моментального прийняття рішення .

просмотров: 133

Регистрация: 16 янв 2016      индекс активности: F 0.7

×
×
×
×
×