rus
Кропивницкий
04:01
Нурел Д 500 ЕС
Нурел Д 500 ЕС - фото 1
Обновлено: 15 августа 2019, 13:57

Нурел Д 500 ЕС

405 грн/литр
Аллаяров Руслан
менеджер
,  Кропивницкий, UA
на Флагма с 12 июня 2019

Описание

Нурел Д 500 ЕС, к. е.
Вміст діючої речовини: 500 г/л хлорпірифосу; 50 г/л циперметрину
Хімічна група: Фосфорорганічні сполуки, піретроїди
Препаративна форма: Концентрат емульсії
Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: II
Упаковка:5 л
Головні переваги препарату:
Захищає від широкого спектра шкідників із різних рядів
Завдяки піретроїдному складнику має потужний нокдаун–ефект
Завдяки фумігантній дії знищує шкідників у важкодоступних місцях
Ефективний вже при +8 °С
Має акарицидну активність
Строки виходу людей на оброблені площі при виконанні механічних / ручних робіт.
Механізм дії: Нурел Д, к. е. ― сумішевий препарат, що містить 2 діючі речовини з різними механізмами дії. Хлорпірифос – діюча речовина з групи фосфорорганічних інсектицидів, являється інгібітором холінестерази. Циперметрин – діюча речовина з групи піретроїдів, впливає на діяльність центральної нервової системи комах.
Селективність дії препарату:
При застосуванні в рекомендованих нормах та строках інсектицид не фітотоксичний для регламентованих культур.
Сумісність з іншими препаратами:
Нурел Д, к. е. можна змішувати з фунгіцидами, гербіцидами, регуляторами росту рослин та рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину з суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність в малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.
Приготування та норми витрати робочого розчину:
Для отримання стабільного та високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об’єму води в бак оприскувача, додати необхідну кількість інсектициду Нурел Д, к. е., перемішати протягом 10-15 секунд. Потім, при безперервному перемішуванні, повільно долити бак оприскувача водою до повного об‘єму. Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та в очі працівників. Не готувати робочу рідину поблизу джерел питної води. Не проводити обприскування рослин без захисного одягу, рукавиць та окулярів. Не палити, не пити, не приймати їжу під час роботи з препаратом.
Рекомендації щодо підвищення ефективності дії препарату:
Препарат застосовувати під час вегетації культур при появі шкідників. Норма витрати робочого розчину при обприскуванні польових культур складає 150-400 л/га, в садах 500-1000 л/га, при проведені авіаобробок – 25-50 л/га. Для досягнення максимальної ефективності, препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Рекомендується застосовувати розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні. Після застосування препарату, обприскувач та супутнє обладнання добре промити водою. Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +10°С до +25°С, в період фізіологічної активності комах.
Швидкість дії препарату:
При безпосередньому контакті препарат діє відразу
Симптоми дії препарату:Надмірна активність, параліч та загибель.
Період захисної дії:В залежності від норми витрати препарату, виду шкідників, та умов навколишнього середовища препарат може зберігати захисну дію до 21 днів.
Застереження:Не застосовувати на культурах під час їх цвітіння. Попередження виникнення резистентності: Нурел Д, к. е. є двокомпонентним інсектицидом що істотно попереджає виникнення резистентності у комах. Препарат діє на популяції шкідників, що проявляють стійкість до дії піретроїдів. Не перевищувати кількість регламентованих обробок препаратом за сезон. Рекомендується чередування з препаратами з іншим механізмом дії.
Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

Номер объявления: 5891102   |  просмотров: 8  
,  Кропивницкий, UA
на Флагма с 12 июня 2019

Похожие объявления

Інсектицид Нурел Д
14 $/л
ТД Агролига, ООО, Кропивницкий +387 объявлений
Інсектицид Нурел Д, к. е. Вміст діючої речовини: 500 г/л хлорпірифосу; 50 г/л циперметрину Хімічна група: Фосфорорганічні сполуки,...
Инсектицид Нурел Д
Цена по запросу
Интер-Агро С, ООО, Кропивницкий +480 объявлений
Механізм дії: Нурел Д, к. е. - сумішевий препарат, що містить 2 діючі речовини з різними механізмами дії. Хлорпірифос – діюча речовина з групи...
Инсектицид Нурел Д
13 $/л  
Оптовая цена
от 12.80 $/л
Александр, ФЛП, Кропивницкий +187 объявлений
Производитель Syngenta, действующее вещество средства - хлорпирифос (500 г/л) в сочетании с циперметрином (50 г/л). Концентрат эмульсии – его...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Аллаяров Руслан
менеджер
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности компании.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет